CHP GAZİANTEP MİLLETVEKİLLERİ GAİMDER'İ ZİYARET ETTİ 11 Eylül 2023 Paylaş CHP Gaziantep Milletvekilleri Melih Meriç ve Hasan Öztürkmen Derneğimizi ziyaret ederek Başkanımız Bora Kanevetçi ve Yönetim Kurulu üyelerimizle görüştü. Sayın Vekillerimizle güncel sorunlarımızla ilgili istişarelerde bulunduk. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz. Diğer Haberler TÜMÜ Deprem Koordinasyon Toplantısı 12 Temmuz 2024 Başkanımız Bora Kanevetçi İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya İle Görüştü 01 Temmuz 2024 MESAJ 14 Haziran 2024 GTO 27 VE 31 NOLU MESLEK KOMİTELERİ GAİMDER'İ ZİYARET ETTİ 15 Mayıs 2024 ÇEVRE ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ İL MÜDÜRÜ VE ŞUBE MÜDÜRÜ GAİMDER'İ ZİYARET ETTİ. 15 Mayıs 2024
HAVA DURUMU